ЯК ДОСТАВКА БЕТОНУ ВПЛИВАЄ НА ЙОГО ЯКІСТЬ?


Доставка бетону – те ще завдання. Якщо порушити базові правила, це суттєво позначиться на якості бетонної суміші. Давайте розберемося в причинах зниження якості сировини.

При значній трясці бетонна суміш може істотно розшаруватися. Легкі компоненти – цементне молоко і вода піднімуться вгору, а внизу залишаться більш важкі. Найчастіше така ситуація виникає якщо доставка бетону здійснюється самоскидами. Так-так, це гірка правда. Не рідко на дорогах зустрічаються самоскиди, з кузова яких випливає цементне молоко. Але це не про ТД«Бетон»!

ДОСТАВКА БЕТОНА ЖИТОМИР

Ми доставляємо бетон сучасними автобетонозмішувачами SCANIA, DAF, MAN. Вони обладнані каплеподібним кузовом, що обертається в процесі перевезення. Лопаті всередині міксера ретельно перемішують суміш. Завдяки цьому не трапляється помилок.

Наші машини оснащені бетонозмішувачами і дозувально-промивними бачками, заміс можна приготувати на об’єкті, якщо від виробництва до кінцевого пункту потрібно проїхати значну відстань.

Систематична перевірка показників рухливості дозволяє контролювати зміни рухливості суміші під час перевезення. Максимальний час транспортування бетонної суміші встановлюється лабораторією. Він залежить від температури суміші і від терміну схоплювання цементу.

Для збереження якості суміші потрібно обмежити кількість перевантажувальних операцій, а вивантаження бажано зробити в потрібну конструкцію або в обладнання для укладання бетону. Висота вільного падіння суміші в процесі вивантаження не повинна перевищувати 2 м. Ємності для перевезення повинні очищатися в кінці кожної робочої зміни.

Щиро сподіваємося, що наша стаття була корисною. З повагою команда ТД«Бетон»!

ДОСТАВКА БЕТОНА