Про нас

Сертифікований завод з виробництва бетону повинен завжди строго відслідковувати якість сировини і готової продукції, дбати про свою репутацію, підвищувати кваліфікацію своїх співробітників, і «Торговий дім «Бетон» неухильно дотримується цих критеріїв.

Виробництво обладнане сучасними вузлами, потужними установками, лабораторією контролю якості сировини і готового продукту.  Завод виробник виконує повний цикл виробництва бетону будь-яких марок і з характеристиками, потрібними замовнику.  Морозостійкість, пластичність, сульфатостійкість, необхідна міцність – кожна партія бетону проходить перевірку на відповідність заданим параметрам.  Автоматизація процесу дає можливість виготовляти широкий вибір бетону і цементного розчину. У заводських умовах гарантована точність у виготовленні замовленої партії – наприклад, якщо замовнику необхідно 10 кубів бетону конкретної марки, розчин буде доставлений в точному обсязі, вчасно і відповідної марки.

Наш бетонний завод забезпечує кваліфіковану доставку бетону в Житомирі і області на будь-який будівельний майданчик. Автопарк спеціалізованої техніки виключає втрату якості готової суміші, в бетоновозах і міксерах розчин захищений від впливу сонця або атмосферних опадів. 
В асортименті виробника запропоновано все необхідне для будівництва: бетон, розчин цементний, щебінь, відсів, пісок, залізобетонні вироби.  При необхідності досвідчені будівельники, інженери і технологи компанії «ТД Бетон» Житомир підберуть необхідну марку бетону, розрахують потрібний обсяг для роботи і забезпечать готовою сумішшю потрібної якості.